Gazete Selçuk

Şırnak Üniversitesin’den Rektör Gökbel’e ziyaret

Salı günü gerçekleştirilen devir-teslim töreninin ardından görevi Prof. Dr. Süleyman Okudan’dan devralan Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hakkı Gökbel’e nezaket ziyaretleri sürüyor. Şırnak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Akmaz, Prof. Dr. Gökbel’i makamında ziyaret ederek ‘hayırlı olsun’ dileğinde bulundu. Ayrıca Torku Selçuk Üniversitesi Basketbol Takımı yönetimi de Gökbel’e yeni görevinde başarılar diledi.Selçuk Üniversitesi’nin önümüzdeki dönemde daha da gelişeceğine inandığını dile getiren Şırnak Üniversitesi Rektörü Ali Akmaz, “Selçuk Üniversitesi’nin yeni dönemde her alanda ilerleyişini artırarak sürdüreceğine inanıyorum. Sayın Gökbel’e yeni görevinde başarılar diliyorum.” dedi.

Torku Selçuk Üniversitesi Basketbol Kulübü Başkanı Doç. Dr. Fikret Kanat ise Rektör Gökbel’e hayırlı olsun dileğinde bulunarak, “Basketbol takımımız her geçen gün daha da iyiye gidiyor. Önümüzdeki dönemlerde Sayın rektörümüzün de destekleriyle  takımımızın daha da iyi düzeye geleceğine inanıyorum.” diye konuştu.

SELÇUK’U DAHA DA İLERİ TAŞIMAK İSTİYORUZ

Prof. Dr. Akmaz ve Basketbol kulübü yönetiminin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Prof. Dr. Gökbel ise, “Selçuk Üniversitesi’nin gerek bilimsel, gerekse sosyal, kültürel ve sportif anlamda daha da ileri taşımak için el birliği içinde çalışacağız. Üniversitemizi her alanda bugünkü seviyesinden daha da ileri taşımak istiyoruz.” dedi.

konyaninnabzi.com


Günün Fırsatı http://www.travian.com.tr/

URL: http://www.gazeteselcuk.com/?p=406

Yazan - Ara 30 2011. Kategori Gündem, Selçuk Üniversitesi. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz


× yedi = 42

Foto Galeri