Gazete Selçuk

Selçuk Üniversitesi’nde Yeni Yönetim!

Erkekler İkinci Ligi takımlarından Torku Selçuk Üniversitesi’nde yapılan olağanüstü genel kurul sonucunda Prof. Dr. Süleyman Türk başkanlığında yeni yönetim oluşturuldu.

Tek listeyle gidilen genel kurulda Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi İç Hastalıkları Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Süleyman Türk, Torku Selçuk Üniversitesi Basketbol Kulübü’nün başkanlığına seçildi.

Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hakkı Gökbel, “Takımımızı Beko Basketbol Ligi’ne çıkma mücadelesinde yalnız bırakmayacağız” diyerek yeni yönetime tam destek vereceğini belirtti.

Konya’nın önde gelen sanayici ve işadamlarının ağırlıklı olduğu 42 kişilik bir yönetim oluşturan sarı-mavili ekip, yeni başkanı Prof. Dr. Süleyman Türk başkanlığındaki yönetim kurulu hedefi şampiyonluk olarak açıkladı. İki senedir kapısından döndükleri Beko Basketbol Ligi’ne bu sezon yükseleceklerini ifade eden Başkan Türk, “Yeni yönetimimizle birlikte yeni bir heyecanla bu takımı hedefe ulaştıracağız. İlk yapılacak yönetim kurulu toplantısında da yeni hocamızı belirleyeceğiz” diye konuştu


Günün Fırsatı http://www.travian.com.tr/

URL: http://www.gazeteselcuk.com/?p=528

Yazan - Oca 14 2012. Kategori Selçuk Üniversitesi, Spor. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz


dört − 2 =

Foto Galeri