Gazete Selçuk

Selçuk Üniversitesi Resmen Bölündü!

Selçuk Üniversitesi’nin 3 fakültesinin Konya Üniversitesi’ne bağlanmasıyla ilgili Bakanlar Kurulu kararı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi. YÖK’ün Selçuk Üniversitesi Rektörlüğü bünyesinde yer alan Meram Tıp, Ahmet Keleşoğlu Eğitim ve İlahiyat Fakültesi’nin Konya Üniversitesi’ne bağlanması yönündeki tavsiye kararı Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmış, konu son Bakanlar Kurulu toplantısında gündeme gelerek kabul edilmişti. Çankaya Köşkü’ne gönderilen karar, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından da onaylanmasının ardından Resmi Gazete’nin dünkü sayısında yayımlanarak yürürlüğe girdi.


Günün Fırsatı http://www.travian.com.tr/

URL: http://www.gazeteselcuk.com/?p=337

Yazan - Ara 28 2011. Kategori Gündem, Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi, Selçuk Üniversitesi. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

1 Yorum - “Selçuk Üniversitesi Resmen Bölündü!”

  1. selçuk selçuklu

    şimdi AKP yeni bi üniversite kurduk diye göz boyayacak.. ne kadar güzel ya var olan üniversitelerin her bir fakültesini üniversite yap sonra bilmem kaç tane üniversite kurduk de.. zonguldak karaelmas üniversitesinin karabükteki yüksekokulunu karabük üniversitesi yapıp üniversite açtık dedikleri gibi……….. peki bunun hesabını selçuk üniversitesi öğrencilerine nasıl vereceksiniz..??? onlara sordunuzmu..!!? onlar konya değil selçuk üniversitesini kazandılar..!! peki ya merkez kampüstekiler, onlar bi çok kriterde en iyi üniversiteler sıralamasında ilk 10’daki bi üniversiteyi tercih ederek gelmişlerdi, şimdi kaçıncı sıraya gerileyeceği bile belli olmayan bi üniversitenin öğrencisi durumundalar.. nasıl bi zihniyettir bu anlamadım.. ayaklar baş olunca daha fazlası da beklenemezdi zaten…………… geçmiş olsun………………..

Yorum yaz


1 + = beş

Foto Galeri