Gazete Selçuk

Prof.Dr.Hakkı GÖKBEL’den Yeni Yıl Mesajı

Prof.Dr.Hakkı GÖKBEL Selçuk Üniversitesi web sayfası aracılığı ile yeni yıl mesajı duyurdu. Gökbel’in mesajı şu şekilde:

“Bilimsel, sosyal ve kültürel alanlar başta olmak üzere tüm branşlarda başarı kalitesini her zaman yüksekte tutmayı ilke edinen Selçuk Üniversitesinin 2012 yılında da geçmiş yıllardaki başarılarını daha da ileriye götüreceğini yürekten inanıyorum. Marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen üniversitemiz, geçmiş yıllarda olduğu gibi 2012 yılında da başarılarını taçlandırarak yükseltmeye devam edecektir. Bugün, Üniversitemiz gerek birikimli akademisyen ve öğrencileri, gerekse teknik ve bilimsel altyapısı itibariyle, Dünya üniversiteleri arasında üst sıralarda yer alma hedeflerini gerçekleştirecek güç ve konumdadır. İdarecisinden akademisyenine, memurundan öğrencisine kadar 2012 yılında da yüreklerimizi üniversitemiz ve şehrimiz için birleştirecek, yeni ufuklarla güzel ve başarılarla dolu bir gelecek hazırlamak için var gücümüzle çalışacağız.

 

Şüphesiz ki her yeni yıl, umudun egemen olduğu, iyimserliğin canlandığı, daha iyi hayat şartlarına ulaşma yolunda beklentilerin arttığı bir ortama vesile olmaktadır. 2012 yılında umutlarımızın ve toplumsal beklentilerimizin gerçekleşmesi en içten temennimizdir. Sevinçleriyle, üzüntüleriyle bir yılı daha geride bırakmanın heyecanını yaşarken yeni umutlarla dolu 2012 yılının üniversitemiz, şehrimiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını, sağlık, mutluluk, huzur ve başarı getirmesini temenni ederim.”

Prof.Dr.Hakkı GÖKBEL

Rektör


Günün Fırsatı http://www.travian.com.tr/

URL: http://www.gazeteselcuk.com/?p=423

Yazan - Ara 31 2011. Kategori Gündem, Selçuk Üniversitesi. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz


− 2 = yedi

Foto Galeri