Gazete Selçuk

Okul Müdürleri De Eğitim Görecek

Program kapsamında KTO Karatay Üniversitesi’nde, üniversite öğretim üyeleri tarafından yeni atanmış okul müdürlerine eğitim yöneticiliği konusunda seminerler verilecek.

KTO Karatay Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Osman Okka, Üniversitenin daima Konya’nın ve ülkenin hizmetinde olduğunu vurgulayarak ülke ve toplum menfaatine her kurum ve kuruluş ile olumlu işbirliklerine hazır olduklarını belirtti. Prof. Okka, “ KTO Karatay Üniversitesi olarak İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile işbirliği içerisinde çalışmaktan ve milli eğitime destek olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Bu oryantasyon programı, Konya İl Milli eğitim Müdürlüğü işbirliği ile gerçekleştirdiğimiz ikinci çalışmamız ve Konya’da ilk defa gerçekleştirilecektir. Yeni atanan okul müdürlerine yönelik olan ve eğitim yöneticiliği alanında bilgilerin paylaşılacağı bu eğitimlerin yeni müdürlerimizin yöneticilik konusunda kendilerini geliştirmelerine yardımcı olacağına ve milli eğitime katkı sağlayacağına inanıyorum.” dedi.

Konya İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan’ın katılımıyla, 25 Şubat 2012 Cumartesi günü beş oturumda gerçekleştirilecek eğitimlerin; yönetimde insan ilişkileri, eğitim ve öğretimde etik, protokol kuralları, okul yönetimi ve geliştirme konularında verileceği ve ücretsiz olacağı belirtildi.


Günün Fırsatı http://www.travian.com.tr/

URL: http://www.gazeteselcuk.com/?p=963

Yazan - Şub 24 2012. Kategori Gündem, KTO Karatay Üniversitesi. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz


+ 5 = on

Foto Galeri