Gazete Selçuk

“Karatay Konferansları” Protokolü İmzalandı

KTO Karatay Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Osman Okka ve beraberindeki heyet Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli ile Karatay Belediyesi’nde bir araya gelerek Karatay’da yapılması planlanan eğitime yönelik konferanslar çerçevesinde karşılıklı protokol imzalandı.

Konuşma yapan KTO Karatay Üniversitesi Rektör V. Prof. Dr. Osman Okka, Karatay Üniversitesi hakkında bilgi verdikten sonra bir taraftan üniversitede eğitimlerin devam ettiğini, diğer taraftan sanayilere aynı zamanda belediyelere ve halka hizmet etmek için her konuda teşkilatlandıklarını söyledi. Kurum içi Motivasyon ve İş verimliliği, Aile içi iletişim, Empati ve Sempati, Yeterli ve Dengeli Beslenme konularında halkın son derece faydalanabileceği konferansların yapılacağını dile getiren Prof. Dr. Osman Okka, Karatay Belediyesi’nin kendileri için bir övünç kaynağı olduğunu belirterek ortaklaşa gerçekleştirilecek eğitim seminerlerinin devam edeceğini sözlerine ekledi.

Böyle bir protokolün imzalanmasından Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, KTO Karatay Üniversitesi ile Karatay Belediyesi arasında bir dizi eğitim semineri programının ortaklaşa yapılacağını belirterek, Aralık 2011 ayı itibariyle başlayacak bu seminerlerin 6 ay devam edeceğini söyledi. Düzenlenecek seminerlerdeki amacın Karatay’daki eğitim düzeyinin daha da yükseltilmesi, ilçe halkının aydınlatılması ve öğrencilerimizin bilgi birikiminin arttırılması noktasında böyle bir çalışmaya Karatay Üniversitesi ile birlikte ortak hareket ettiklerini ifade eden Hançerli, Rektör Vekili Prof. Dr. Osman Okka ve berberindekilere ziyaretlerinden ve Karatay’ın eğitimine katkılarından dolayı teşekkür etti.

Ziyarette karşılıklı bilgi alışverişinin ardından Aralık 2011’de başlayan ve Mayıs 2012’de bitirilmesi planlanan ayda bir defa olmak üzere iki saatlik konferans şeklinde icra edilecek eğitim seminerlerinin protokolü Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli ve KTO Karatay Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Osman Okka tarafından karşılıklı imzalandı.


Günün Fırsatı http://www.travian.com.tr/

URL: http://www.gazeteselcuk.com/?p=325

Yazan - Ara 26 2011. Kategori Gündem, KTO Karatay Üniversitesi. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz


− bir = 7

Foto Galeri